1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych od poniedziałku do czwartku o godz.18.00.

2. Otwarta jest księga Intencji mszalnych na I półrocze 2024 r. Bardzo proszę o kontakt z ks. proboszczem osobę, która zamawiała intencje z okazji 40-lecia ślubu Michała i Elżbiety.

3. Od środy 29.11. przed Mszą św. o godz. 8.00 rozpoczyna się nowenna przygotowująca do uroczystości Niepokalanie Poczęcia NMP w dniu 8 grudnia.  

4. W czwartek obchodzimy Święto św. Andrzeja Apostoła. 

5. W I piątek miesiąca Msze św. o godz.8.00 i 18.30. i nabożeństwa do NSPJ oraz okazja do spowiedzi św. o godz.19.00 Msza św. dla młodzieży w kaplicy.

6. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 Msza św. Żywego Różańca oraz nabożeństwo różańcowe.

7. W sobotę Wspólnota oazowa na godz.17.00. zaprasza młodzież szkół średnich i starszych klas szkół podstawowych na zabawę andrzejkową do salki od. ul. Zmartwychwstańców.  

8. Przy obrazie Czcigodnego Sł. Bożego ks. Pawła Smolikowskiego CR na klęczniku wyłożona jest księga próśb i podziękowań do której możemy je wpisywać i będę odczytane podczas Mszy św. każdego 11 dnia miesiąca, kiedy odprawiana jest Msza św. o Jego beatyfikacje.

9. W przyszłą niedzielę zbierana będzie żywność dla ubogich parafian. 

10. Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary oraz składane na konto bankowe parafii.

11. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny” z kalendarzem na 2024 r, „Przewodnik Katolicki” z dodatkiem 5 min z Bogiem oraz Trwajcie w miłości w który znajdziemy wiele interesujących artykułów min. o zmarłej dr Wandzie Półtawskiej.

12. W ubiegłym tygodniu zmarł parafianin: Janusz Woroch z ul. Rolnej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

13. Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea zaprasza w przyszłą niedziele 3 grudnia  po Mszy św. o godz.19.00 . do wspólnej modlitwy Godziny Chwały.

14. Parafianom i miłym gościom, dzieciom i młodzieży w nowym tygodniu pracy i nauki. Życzymy Szczęść Boże!!! 

 

 

                                                                                 Ks. Maciej Sasiak CR