Back to Top

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16. CZERWCA 2024 r

 1. Zachęcamy parafian do zamawiania intencji Mszy św. są jeszcze wolne intencje w czerwcu , można zamawiać intencje od lipca do grudnia 2024 r.

 2. Zapraszamy do modlitwy podczas nabożeństwa do NSPJ od poniedziałku do soboty o godz.18.00 w niedzielę o godzs.18.30.

 3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie liturgiczne : w poniedziałek św. Brata Alberta w piątek św. Alojzego Gonzagi

 4. W czwartek o godz.10.00. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla SP nr 5 a o gpdz.11.00. dla SP nr 25.

 5. W czwartek o godz 21.00 spotkanie modlitewne przy Krzyżu Papieskim na Łęgach Dębińskich z okazji 41 rocznicy pielgrzymki Jana Pawła II do Poznania 

 6. W piątek o godz.8.00. Msza św. dla V L.O.

 7. Towarzystwo Wspierania Chorych i Potrzebujących zaprasza do współpracy chętnych woluntariuszy. Bliższe informacje na plakatach w gablotach.

 8. Polecamy prasę katolicką : Gość Niedzielny , Gość Extra , Historia Kościoła , nowy numer Trwajcie w miłości , publikację na 100 lecie parafii z historią i zdjęciami jest również do nabycia książka Wpisani w Zmartwychwstanie wydana z okazji 85 lecia parafii w cenie 10 zł oraz płyta Chóru Zmartwychwstanie z okazji 100 lecia.

 9. Na stoliku wyłożone są koperty na daninę diecezjalną. Koperty z ofiarami proszę składać do skarbon pod chórem lub przelewem na konto parafii z tytułem danina diecezjalna . Dziękuję za zrozumienie dla tego zobowiązania naszej parafii wobec Archidiecezji. Bóg Zapłać za złożone już ofiary.

 10. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę gospodarczą w kwocie 6689 zł za dziś złożone oraz przekazywane ofiary na konto bankowe naszej parafii.

 11. W minionym tygodniu zmarł parafianin : Kazimierz Zawadzki z ul. Fabrycznej . Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

 12. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy łask Bożych w nowym tygodniu Szczęść Boże !!!.Ks. Maciej Sasiak CRPROBOSZCZ