1. Otwarta jest księga z intencjami mszalnymi. Zachęcamy za zamawiania Mszy świętych w intencji żywych i zmarłych.

  2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna jest w środę i piątek w godz.10.00 -12.00 : 16.00 – 17.30. w sprawach pogrzebowych jeżeli nie ma dyżuru kancelarii prosimy o kontakt po Mszy św. o godz.18.30.( około 19.00) w zakrystii.

  3. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Augustyna Biskupa i Doktora Kościoła , we wtorek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

  4. W I Czwartek Msza św. o godz.18.30. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych , nabożeństwo powołaniowe i adoracja Najświętszego Sakramentu. Bracia Zewnętrzni zaproszeni są na spotkanie formacyjne.

  5. W I Piątek Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz.8.00. i 18.30. z nabożeństwem, okazja do spowiedzi świętej.

  6. W I Sobotę o godz. 8.00. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP oraz nabożeństwo różańcowe dla członków Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy.

  7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajdują się koperty na Daninę Diecezjalną , które można składać do skarbon przy wyjściu z kościoła . Bóg zapłać również za składane ofiary na konto bankowe parafii z tytułem danina diecezjalna. Bardzo proszę o wpłaty na to zobowiązanie naszej parafii wobec różnych instytucji archidiecezji.

  8. Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary oraz za składane ofiary na konto bankowe parafii.

  9. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny” , „Przewodnik Katolicki” , 5 minut z Bogiem oraz Trwajcie w miłości , czasopismo dla młodzieży.

  10. zbierana jest żywość dla ubogich przy ołtarzu św. Józefa. Bóg Zapłać za złożone dary.

  11. Parafianom i miłym gościom , dzieciom i młodzieży życzymy. Szczęść Boże !!!Ks. Maciej Sasiak CR

 

PROBOSZCZ