1. Zapraszamy parafian do udziału w tradycyjnych nabożeństwach majowych od poniedziałku do soboty o godz.18.00. w środę o godz.20.00. Apel Maryjny przy grocie, w niedziele nabożeństwo o godz.18.30. 

2. We wtorek 16 maja obchodzimy Święto św. Andrzeja Boboli, Męczennika, patrona Polski.

3. W środę 17maja kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. W przyszłą niedzielę 21 maja obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz.11.00. i 13.00 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej, nie ma Mszy św. o godz.12.30.  

5. Zapraszamy młodzież do wyjazdu na spotkanie Lednica 2023, które odbędzie się 3 czerwca. Informacje i zapisy w zakrystii u ks. Piotra.

6. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych w lipcu. Informacje u ks. Piotra i stronie www.oazacr.com.

7. Młodzież grającą i śpiewającą zapraszamy do zespołu Angelus. Prosimy o zgłoszenia u ks. Piotra 

8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajdują się koperty na Daninę Diecezjalną, które można składać do skarbon przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary

9. Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary na tacę gospodarczą na pokrycie kosztów remontu w kancelarii parafialnej oraz składane na konto bankowe parafii.

10. Bóg Zapłać za dary żywnościowe dla biednych parafian.

11. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, „Przewodnik Katolicki” „Mały Przewodnik” dla dzieci oraz Trwajcie w miłości, czasopismo dla młodzieży. 

12. W minionym tygodniu zmarł parafianin: Krzysztof Paraszkiewicz z ul. Rolnej. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

13. Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego. Alleluja!!!

 

                                                                         Ks. Maciej Sasiak CR

 

                                                                                   PROBOSZCZ