1.    Zapraszamy do modlitwy różańcowej od poniedziałku do soboty o godz. 8.30. oraz 18.00. w niedziele o 18.30. Różaniec dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz.17.30. w kaplicy od ul. Zmartwychwstańców.

2.   Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej i domu zakonnym O. Zdzisława Błażejewskiego CR, który pochodzi z naszej parafii. W 1964 r. przyjął świecenia kapłańskie kilka lat był duszpasterzem w Polsce min. katechetą w naszej parafii, następnie wyjechał do Włoch, Brazylii oraz na Bermudy, z których przybył do rodzinnego Poznania i naszej wspólnoty.  Życzymy O. Zdzisławowi zdrowia i by się dobrze czuł wśród nas.

3.   We wtorek o godz. 19.00. w salce od ul. Zmartwychwstańców odbędzie się spotkanie młodzieży kl. VII przygotowującej się do bierzmowania. Również w tym dniu o godz.19.00. w tym samym miejscu odbędzie się spotkanie dorosłych, którzy nie przyjęli sakramentu bierzmowania a są gotowi do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

4.   W środę o godz.19.00. w salce spotkanie dla młodzieży kl. VIII. 

5.   W piątek o godz.19.00. spotkanie młodzieży oazowej. Zapraszamy młodzież, która chciałaby poznać wspólnotę.

6.   W piątek obchodzimy Święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

7.   Bóg Zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w kwocie 1791 zł i 30 gr. oraz za dzisiejsze ofiary i składane ofiary na konto bankowe naszej parafii.

8.   Od poniedziałku w dniach i godzinach urzędowania kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na pierwsze półrocze 2023 r.

9.   Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki do wypisania na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne wpisanie imion i nazwisk zmarłych. Wypominki można składać u br. Pawła w zakrystii lub przy wyjściu z kościoła oraz w kancelarii parafialnej.

10.                 Trwają prace porządkowe do Uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzu przy ul. Samotnej. Bóg Zapłać za składane ofiary na ten cel do skarbony przy wyjściu z kościoła lub konto bankowe parafii.

11.                 Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Gość Niedzielny Extra Przewodnik Katolicki, kalendarzyk katolicki z informatorem kościołów i godzinami Mszy św. i Nabożeństw w Archidiecezji Poznańskiej na rok 2023 r.

12.                 W ubiegłym tygodniu zmarli parafianie: Józef Batura z ul. Traugutta, Zdzisław Kordylewski z ul. Sportowej oraz Maria Szybowska z ul. 28 czerwca 1956 r. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

13.                 Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu pracy, a dzieciom i młodzieży udanego tygodnia nauki. Szczęść Boże!!!

 

                                                                     Ks. Maciej Sasiak CR

                                                                             Proboszcz

                                                                               Proboszcz