XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 WRZESIEŃ 2022

chCh

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18  WRZESIEŃ 2022

1.    W dniu dzisiejszym swoje Imieniny obchodzi Ks. Abp Stanisław Gądecki , Metropolita Poznański , modlitwą otaczamy czcigodnego solenizanta.

2.   Dzieci , które w tym roku przygotowywać się będą do przyjęcia I komunii św. zapraszamy do udziału w niedzielnej Mszy św. o godz. 11.00. W poniedziałek 19 września o godz.19.00. w kaplicy od ul. Zmartwychwstańców odbędzie się spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Prosimy o obowiązkową obecność jednego z rodziców na tym spotkaniu.

3.   Osoby , które czytają Słowo Boże podczas Mszy św. zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. o godz. 8.00. w kancelarii parafialnej.

4.   W środę obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

5.   W piątek obchodzimy wspomnienie św. O. Pio.

6.   Już dziś  informujemy , że 29 września ( czwartek) o godz.19.00. w salce od ul. Zmartwychwstańców odbędą się zapisy młodzieży kl. VII do bierzmowania. 

7.   Przygotowanie do bierzmowania dla uczniów kl. VII i VIII rozpocznie się Mszą św. o godz.19.00 w piątek 7 pażdziernika w kaplicy od ul. Zmartwychwstańców.

8.   Bóg Zapłać za złożone w ubiegłą niedziele  ofiary na tacę gospodarczą w kwocie 6.570 zł i 68 gr  , oraz składane ofiary na konto bankowe naszej parafii.

9.   Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki , Mały Przewodnik dla dzieci , czasopismo dla młodzieży Miłujcie się.

10.                    W ubiegłym tygodniu zmarła parafianka : Ewa Kaczmarek z ul. Łanowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

11.                    Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu pracy , a dzieciom i młodzieży udanego tygodnia nauki. Szczęść Boże !!!

 

Ks. Maciej Sasiak CR

Proboszcz