XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA , 11 WRZEŚNIA 2022

      1.     Dziś obchodzimy 96 rocznice śmierci Sł. Bożego O. Pawła Smolikowskiego CR, kandydata na ołtarze. Z tej okazji modlimy się w intencji beatyfikacji O. Pawła. Na stoliku pod chórem jest do zabrania folder z życiorysem i modlitwa za wstawiennictwem O. Pawła

2.    We wtorek po Mszy św. O godz.18.30. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

3.    W środę obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00: 8.00.: 18.30.

4.    Dzieci, które w tym roku przygotowywać się będą do przyjęcia I komunii św. zapraszamy do udziału w niedzielnej Mszy św. o godz. 11.00. W poniedziałek 19 września (poniedziałek) o godz.19.00. w kaplicy od ul. Zmartwychwstańców odbędzie się spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Prosimy o obowiązkową obecność jednego z rodziców na tym spotkaniu.

5.    W piątek o godz.18.30. w salce wejście od ul. Zmartwychwstańców Schola Załoga Pana Boga ma próbę śpiewu. Serdecznie zapraszamy dziewczynki, które pragną śpiewać w scholii.

6.    W sobotę o godz.10.00. zbiórka lektorów i ministrantów.

7.    Już dziś informujemy, że 29 września (czwartek) o godz.19.00. w salce od ul. Zmartwychwstańców odbędą się zapisy młodzieży kl. VII do bierzmowania. 

8.    Przygotowanie do bierzmowania dla uczniów kl. VII i VIII rozpocznie się Mszą św. o godz.19.00 w piątek 7 października w kaplicy od ul. Zmartwychwstańców.

9.    Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary na tacę gospodarczą oraz składane ofiary na konto bankowe naszej parafii.

10.                    Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci.

11.                    W ubiegłym tygodniu zmarła parafianka: Krystyna Górska z ul. Mielęckiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

12.                    Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu pracy, a dzieciom i młodzieży udanego tygodnia nauki. Szczęść Boże!!!

 

 

                                                                                                         Ks. Maciej Sasiak CR

                                                                                                                  Proboszcz