XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 WRZEŚNIA 2022           

                

1.     Serdecznie witamy parafian i miłych gości po okresie wakacyjnym i zapraszamy do wspólnego budowania dobra duchowego naszej wspólnoty parafialnej.

2.    W naszej wspólnocie parafialnej i domu zakonnego serdecznie witam O. Grzegorza Wiśniewskiego CR, wikariusza oraz Br. Pawła Obrębskiego CR, zakrystianina. Niech Zmartwychwstały Chrystus Wam błogosławi w owocnej posłudze.

3.    Dzieci, które w tym roku przygotowywać się będą do przyjęcia I komunii św. zapraszamy do udziału w niedzielnej Mszy św. o godz.11.00.Podczas której będą przekazywane informacje dotyczące przygotowań.

4.    W czwartek 8 września obchodzimy Święto Narodzenia NMP. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. o godz. 7.00, 8.00 oraz 18.30.

5.    W piątek o godz. 19.30 zapraszamy młodzież na spotkanie oazowe.

6.    W sobotę o godz. 10.00 spotkanie ministrantów i chłopców pragnących zostać ministrantami.

7.    Przygotowanie do bierzmowania dla uczniów kl. VII i VIII rozpocznie się w piątek 7 października.

8.    Bóg Zapłać parafianom za uczestnictwo w ubiegłą niedzielę we Mszy św. o godz.12.30. podczas wprowadzenia relikwii bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Chórowi Zmartwychwstanie za śpiew podczas tej uroczystości.

9.    Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary na tacę oraz składane ofiary na konto bankowe naszej parafii. W przyszłą niedziele zbierana będzie taca gospodarcza.

10.                    Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci.

11.                    W ubiegłym tygodniu zmarli parafianie: Elżbieta Nowak z ul. 28 czerwca 1956 r., Robert Taisner z ul. Umińskiego, Lidia Wiznerowicz z ul. Kosińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

12.                    Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu pracy, a dzieciom i młodzieży błogosławionego roku szkolnego i katechetycznego. Szczęść Boże!!!

 

 

                                                                                                         Ks. Maciej Sasiak CR

                                                                                                                  Proboszcz