XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 SIERPNIA 2022   

 1.    Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna w środy i piątki w godz.

10 -12 oraz 16 -17.30.

2.    W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego, podczas Mszy św. święcić będziemy zioła i kwiaty. Po Mszy św. o godz.07.30. odśpiewane będą Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Serdecznie zapraszamy

3.    W środę obchodzimy wspomnienie św. Jacka, patrona ks. Jacka Krzekotowskiego CR. Zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta o godz.18.30.

4.    Na prośbę skierowaną do Kurii Metropolitalnej w Warszawie otrzymaliśmy relikwie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który dwukrotnie odprawiał w naszym kościele Msze św. 21.11.1971 r. i 27.04.1974 r. z okazji 50 – lecia naszej parafii. W niedzielę 28.08. 2022 r. podczas Mszy św. o godz.12.30.  Ojciec Prowincjał Krzysztof Swół CR dokona uroczystego wprowadzenia relikwii do naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy parafian i gości do udziału w tej uroczystości.

5.    Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary na kolektę gospodarczą oraz składane ofiary na konto bankowe naszej parafii.

6.    Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.

7.    W ubiegłym tygodniu zmarli parafianie: Edward Peters z ul. Hetmańskiej, Teresa Kasprowicz z ul. Traugutta, Dorota Wyrwa z ul. Saperskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

8.    Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu pracy i wakacyjnego wypoczynku. Szczęść Boże!!!

 

 

                                                                                                         Ks. Maciej Sasiak CR

                                                                                                                  Proboszcz