XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.07.2021 r.

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.07.2021 r.

 

1.     Od 1 lipca do końca sierpnia w tygodniu (od poniedziałku do soboty) Msze święte są odprawiane o godz. 8.00 i 18.30 (nie ma Mszy św. o godz. 7.00). W niedziele lipca i sierpnia Msze święte według dotychczasowego planu.

2.     Kancelaria parafialna od 1 lipca do końca sierpnia jest czynna w środy i piątki w godz. 10.00-12.00 oraz 16.00-17.30.

3.     We wtorek 13 lipca zapraszamy parafian do udziału w Nabożeństwie Fatimskim po Mszy św. O godz.18.30.

4.     Dobiegają końca prace porządkowe na cmentarzu przy ul. Samotnej, wykonywane przez p. Eugeniusza. W lipcu p. Eugeniusz będzie tylko wykonywał drobne prace porządkowe przygotowujące do kontroli cmentarza, która będzie miała miejsce 11 sierpnia. Jeżeli ktokolwiek chciałby się włączyć do pomocy w tych pracach, to od poniedziałku do piątku p. Eugeniusz jest na cmentarzu od godz. 9.00 do 19.00. Zachęcamy do obejrzenia filmiku ,wysłuchania wywiadu radiowego i zdjęć umieszczonych na Facebooku naszej parafii.

5.     Przypominamy, że otwarta jest księga z intencjami mszalnymi na drugie półrocze tego roku.

6.     Zachęcamy parafian do udziału w pielgrzymce-wycieczce śladami św. Jana Pawła II: Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Beskidy oraz Bardejov i Levocza na Słowacji w terminie 11-19.09.2021 r. Program oraz tel. Kontaktowy znajduje się na informacjach w gablotach.

7.     Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej oraz Nowenny za wstawiennictwem Bogdana Jańskiego , założyciela Zgromadzenia Zmartwychwstańców , kandydata na ołtarze.

8.     Bóg zapłać za składane ofiary na kolektę gospodarczą  i na konto bankowe parafii.

9.      Dziękujemy również za ofiary składane do skarbony pod chórem z napisem „na utrzymanie cmentarza na ul. Samotnej”. Bóg zapłać.

10.                       Przy ołtarzu św. Józefa można składać do skrzyni wyprawki szkolne dla dzieci z Domu Dziecka. Bóg zapłać za okazaną pomoc.

11.                       W ostatnim tygodniu zmarli nasi parafianie: Ewa Ptak z ul. Fabrycznej , Barbara Ochocka z ul. Kosińskiego oraz Ireneusz Malzahn (czyt Malcan).Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

Ks. Maciej Sasiak CR