UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 29 maja 2022

    1.    Zapraszamy parafian od 1 czerwca (środa) na tradycyjne nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 w niedzielę i święta o godz. 18.30.

2.    We wtorek nowenna do św. Antoniego zostanie odprawione przed Mszą św. o godz. 7.45 o godz. 8.00. Msza św. w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci, a po Mszy różaniec do 7 boleści Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy.

3.     Wspólnota Ewangelizacyjna Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea zaprasza w dzisiejszą niedzielę na Mszę św. na godz. 15.00. W naszym kościele ks. Krzysztof Czerwionka CR, pasterz wspólnoty, odprawi Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Plakat informacyjny jest w gablocie przed kościołem.

4.    W I czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz.18.30 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz adorację Najświętszego Sakramentu. Po nabożeństwie w intencji powołań zapraszamy Braci Zewnętrznych na spotkanie.

5.    W I piątek zapraszamy do sakramentu pojednania i pokuty przed Mszą św. o godz. 7.00, 8.00 oraz 18.30. O godz. 19.30 Msza św. w kaplicy dla młodzieży.

6.    W I sobotę Msza św. o godz. 8.00 do Niepokalanego Serca NMP oraz nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

7.    Przyjmujemy zgłoszenia na rekolekcje oazowe w terminie 3-14 lipca, dzieci po 3 ,4 i 5 klasie Szkoły Podstawowej oraz w terminie 15-31 lipca dla młodzieży. Informacje u ks. Piotra i ks. Tomasza.

8.    Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny; Przewodnik Katolicki; „Miłujcie się” - czasopismo dla młodzieży; biuletyn parafialny Resurrexit, do kupienia jest Nowenna i modlitwy do św. Antoniego w cenie 10 zł.

9.    Bóg Zapłać za złożone ofiary na tacę, ofiary przekazywane na konto bankowe parafii oraz do skarbony na daninę diecezjalną oraz pomoc dla Ukrainy.

10.                  W minionym tygodniu zmarli parafianie: Maria Kolecka z 28 czerwca 1956 r oraz Ryszard Blachnierek.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

11.                  Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitych darów Miłości i Pokoju Chrystusa w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Alleluja!      

                                                           

                                                                              Ks. Maciej Sasiak CR

 

                                                                                     PROBOSZCZ