III NIEDZIELA WIELKANOCY, 1 MAJA 2022

 

                                                

1.     Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz.18.00 w niedzielę i święta o godz.18.30. W środy zapraszamy na Apel Maryjny przy grocie Matki Bożej o godz. 20.00. 

2.    W poniedziałek 2 maja kancelaria parafialna będzie nie nieczynna.

3.    We wtorek 3 maja przeżywamy Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Msze św. według porządku niedzielnego.

4.    W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Zapraszamy parafian do uczestnictwa w tych dniach w Mszach św. i skorzystania z sakramentów św.

5.    Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny; Przewodnik Katolicki; „Miłujcie się” - czasopismo dla młodzieży; modlitewnik na miesiąc maj 31 dni z Maryją.

6.    Bóg Zapłać za złożone ofiary na tacę, ofiary przekazywane na konto bankowe parafii oraz do skarbony na daninę diecezjalną.

7.    W minionym tygodniu zmarli parafianie: Irena Ławicka z ul. Fabrycznej, Bożena Malecka z ul. Rolnej, Witold Mikorzewski z ul. Langiewicza Maciej Michałkiewicz z ul. Zmartwychwstańców, Jacek Kozłowski z ul. Saperskiej, Stefan Oliwa z ul. Dąbrówki, Witold Zalewski z ul. Pamiątkowej, Urszula Śmiglak z ul. 28 czerwca 1956 r.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

8.    Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitych darów Miłości i Pokoju Chrystusa Zmartwychwstałego i Miłosiernego. Alleluja!

                                                                                                         

                                                                                    

                                                                             Ks. Maciej Sasiak CR

 

                                                                                       PROBOSZCZ