IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 STYCZNIA 2022

1.    W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii zespół Galicia Folk Band z Lwowa. Zespół śpiewa podczas Mszy św. a o godz.16.00. zaprasza na koncert. Po Mszy św. i koncercie można zakupić płytę zespołu.

2.    W naszej wspólnocie parafialnej i Domu Zakonnym witamy ks. Stanisława Zarycznego CR. Życzymy ks. Stanisławowi wielu łask Bożych w nowym miejscu pracy duszpasterskiej.

3.    W środę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, prosimy, aby przynieść ze sobą do kościoła świece, jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00. 8.00. 9.30. oraz 18.30. 

4.    W środę po Mszy świętej wieczornej bardzo prosimy chętnych panów na godz.19.30. do sprzątania dekoracji świątecznych, żłóbka i choinek.

5.    W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy. W piątek o godz. 19.30 w dolnej kaplicy odprawiona zostanie Msza święta pierwszopiątkowa dla młodzieży, szczególnie zapraszamy młodzież oazową i przygotowującą się do bierzmowania.  

6.     W czwartek nasza wspólnota parafialna zaproszona jest na Wzgórze Przemysław na godz.16.00 – 17.00. do modlitwy różańcowej. W piątek również na Wzgórze Przemysław na godz.15.00. do modlitwy koronką Bożego Miłosierdzia.

7.    Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, „Przewodnik Katolicki” książeczkę z liturgią Słowa Bożego „5 minut z Bogiem”.

8.    Po Mszy św. jak było zapowiadane w ubiegłą niedziele Parafialne Caritas zbierać będzie ofiary do puszek na klasztory klauzurowe. Bóg Zapłać za złożone ofiary.

9.    Bóg Zapłać za złożone ofiary na tacę oraz ofiary składane na konto parafii.

10.                    W naszej modlitwie za zmarłych polecamy ks. Lecha Wycichowskiego CR, który zmarł w Kanadzie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

11.                    Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.

 

 

                                                                                                         Ks. Maciej Sasiak CR

                                                                                                                  Proboszcz