ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO, 9 STYCZNIA 2022

1.    Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego w kalendarzu liturgicznym kościoła kończy się okres Bożego Narodzenia. W naszej polskiej tradycji przeżywamy ten czas do Święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego.

2.    W dzisiejszą niedzielę kończy się Nawiedzenie Kopii obrazu M.B. Częstochowskiej w naszej Archidiecezji, o godz.12.00 w TV Poznań będzie transmitowana Msza święta z Poznańskiej Katedry.

3.    W poniedziałek odwiedzimy rodziny z wizytą kolędową na zaproszenie od godz. 16.00. Od wtorku do piątku w kościele podczas Mszy św. o godz. 18.30 kolęda dla rodzin z ulic naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału w tym spotkaniu kolędowym. Plan kolędy na zaproszenie i w kościele jest w gablotach oraz na stronie internetowej parafii.

4.    W środę o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie młodzież kl. 8 przygotowującą się do bierzmowania.

5.    Polecamy prasę katolicką „Gość Niedzielny”, „Przewodnik Katolicki”, biuletyn parafialny „Resurrexit”, oraz miesięcznik „Królowa Różańca świętego”.

6.    Bóg Zapłać za złożone dziś ofiary na tacę gospodarczą oraz na konto bankowe parafii.

7.    Zmarli nasi parafianie: Lidia Fudalej z ul. Saperskiej, Anna Maćkowiak z ul. Traugutta, Sebastian Migaszewski z ul. Chłapowskiego, Krystyna Lisiecka z ul. Wybickiego, Stanisława Nowicka z ul. Prądzyńskiego, Sabina Bartkowiak z ul. Kosińskiego, Marianna Okupniak z ul. Rolnej oraz Barbara i Jerzy Torkowscy z ul. Wybickiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

8.    Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.  

 

 

Ks. Maciej Sasiak CR

Proboszcz