XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.11.2021  

chCh                                                                                

1.    W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii p. Joannę M. Jurkiewicz, która daje świadectwo spotkania ze św. Janem Pawłem II w 1979 r w Rzymie i rozprowadza książkę na ten temat pt. Zwiastun z Gór.

2.    Dziś zapraszamy o godz.18.15. na modlitwę różańcową za zmarłych.

3.    W poniedziałek o godz.18.00 ostatni dzień naszej modlitwy różańcowej w wypominkach za zmarłych.

4.    We wtorek o godz.19.30. w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie młodzieży kl. VII przygotowującej się do bierzmowania

5.    W środę o godz.19.00. w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie młodzieży kl. VIII przygotowującej się do bierzmowania.

6.    W czwartek o godz.19.15. zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie w sali portretowej.

7.    W przyszłą niedzielę 14 listopada podczas Mszy św. o godz.12.30. modlić się będziemy w intencji O. Lucjana Krawca CR z okazji 95 Urodzin. Serdecznie zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy w intencji Czcigodnego Jubilata.

8.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej „Gość Niedzielny”, „Miłujcie się „Przewodnik Katolicki”, kalendarzyk z wykazem poznańskich parafii w cenie 7 zł oraz książeczki z modlitwami za zmarłych w cenie 4,50 zł.

9.    Bóg zapłać za złożone ofiary na Msze św. zbiorowe za zmarły, wypominki za zmarłych oraz wypominki roczne. Wypominki roczne za zmarłych rozpoczniemy odmawiać od 28 listopada (I niedziela Adwentu) na tablicy pod chórem można zobaczyć w które niedziele będą polecani modlitwie zmarli.

10.                  Bóg Zapłać wszystkim, którzy tak licznie uczestniczyli w Uroczystość Wszystkich Świętych w nabożeństwie za zmarłych na cmentarzu przy ul. Samotnej. Podczas kwesty na cmentarzu zebrano 1720 zł. Zdjęcia z nabożeństwa na cmentarzu można zobaczyć na Facebooku parafialnym oraz na stronie internetowej parafii.

11.                  Pan Eugeniusz wykonuje nadal prace porządkowe na cmentarzu przy ul. Samotnej. Kto chciałby wesprzeć ofiarą te prace oraz wykonywany krzyż na cmentarz można to uczynić ofiarą do skarbony pod chórem lub na konto parafii z tytułem na utrzymanie cmentarza na Samotnej.

12.                  Przypominamy o zachowaniu w kościele dla naszego wspólnego bezpieczeństwa zasad sanitarnych: dezynfekcji rąk i noszenia maseczki.

13.                  W ostatnim tygodniu zmarli parafianie: Genowefa Majewska z ul. Kosińskiego oraz Krystyna dzik z ul. Kosińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. 

 

Ks. Maciej Sasiak CR

                                                                                                        PROBOSZCZ