XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.08.2021

                                           1.    Kancelaria parafialna od 1 lipca do końca sierpnia jest czynna w środy i piątki w godz. 10.00-12.00 oraz 16.00-17.30.

2.    W środę 11 sierpnia zostanie przeprowadzona kontrola konserwatora zabytków na cmentarzu na ul. Samotnej

3.    W piątek 13 sierpnia po Mszy św. o godz.18.30. zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Fatimskim.

4.    W przyszłą niedzielę 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas Mszy św. święcone będą zioła i kwiaty.

5.    Również w przyszłą niedzielę nasze parafialne Caritas zbierać będzie po Mszach św. ofiary do puszek na Caritas Diecezji.

6.    Przypominamy, że otwarta jest księga z intencjami mszalnymi na drugie półrocze tego roku.

7.    Zachęcamy parafian do udziału w pielgrzymce-wycieczce śladami św. Jana Pawła II: Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Beskidy oraz Bardejov i Levocza na Słowacji w terminie 11-19.09.2021 r. Program oraz tel. Kontaktowy znajduje się na informacjach w gablotach.

8.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej oraz Nowenny za wstawiennictwem Bogdana Jańskiego , założyciela Zgromadzenia Zmartwychwstańców , kandydata na ołtarze.

9.    Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na kolektę gospodarczą i składane na konto bankowe parafii.

10.                     Dziękujemy również za ofiary składane do skarbony pod chórem z napisem „na utrzymanie cmentarza na ul. Samotnej”. Bóg zapłać.

11.                    Przy ołtarzu św. Józefa można składać do skrzyni wyprawki szkolne dla dzieci z Domu Dziecka. Bóg zapłać za okazaną pomoc.

12.                    W ostatnim tygodniu zmarli parafianie : Malwina Kulińska z ul. Prądzyńskiego oraz Marek Drozdowski z ul. Kosińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. 

 

 

Ks. Maciej Sasiak CR

                                                                                                                                         Proboszcz