BOŻE NARODZENIE – 25.12.2020

 

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

BOŻE  NARODZENIE – 25.12.2020

 

Ż  y  c  z  e  n  i  a

W tym szczególnym, a zarazem tak bardzo dziwnym dla każdego z nas czasie, na ten  czas Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzący kolejny rok 2021, od nas Waszych Duszpasterzy, przyjmijcie serdeczne życzenia. Niech Zbawiciel narodzony z Maryi Panny napełni Wasze serca miłością i pokojem. Niech otrze łzy wszystkim, którzy w tym roku pożegnali swoich bliskich. Niech da upragnione zdrowie chorym, nadzieję samotnym i smutnym. Każdej Rodzinie i każdemu z osobna życzymy Bożego błogosławieństwa i radości oraz odwagi do życia w otwartości na Boga i ludzi. Wasi duszpasterzeZMARTWYCHWSTAŃCYSZCZĘŚĆ  BOŻE !

  1. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 19:00.

  2. Jutro II dzień Świąt Bożego narodzenia – Święto Św. Szczepana. Msze Św. – jak w niedzielę. Zgodnie z tradycją ofiary w tym dniu złożone na tacę przeznaczone będą na Katolicki Uniwersytet Lubelski i uczelnie katolickie. 

Pragnę złożyć podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia naszej świątyni na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Najpierw wyrazy wdzięczności składam wszystkim, którzy byli do pomocy w poniedziałek 21 grudnia za poświęcenie czasu oraz Braciom Zew, aby pomóc w postawieniu choinek i dekorację. Dziękuję O. Tomaszowi - pomysłodawcy tegorocznego żłóbka – oraz jego pomocnikom. Wielkie dzięki za posprzątanie kościoła na święta P. Małgosi, P. Emilii za udekorowanie ołtarzy, P. Eli za czystość bielizny kielichowej i ołtarzowej oraz kapłańskiej. Szczególne podziękowanie kieruję w stronę moich współbraci w kapłaństwie – za trud włożony w konfesjonale, by wierni mogli przygotować się duchowo na Święta Bożego Narodzenia. Bardzo dziękuję za całą oprawę dzisiejszej liturgii Pasterskiej: Służbie liturgicznej ołtarza, Chórowi naszemu na czele z P. Dyrygent Beatą oraz P. Organiście,  Zespołowi Młodzieżowemu „Angelus” za czuwanie modlitewne przed Pasterką. Wszystkim za wszystko – „Bóg zapłać”.