V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 7.V.2023

7.30 Za + Macieja Dolnego – greg. 6

8.20 WYPOMINKI

9.30 Za + Ewę Czerwińską o Miłosierdzie Boże i łaskę szczęścia wiecznego – od wspólnoty „Nie jesteś sam”

11.00 Za + Annę Derę – od rodzin Gołębniaków i Kutznerów

12.30 W intencji Parafian 

12.30 Za + Annę Szmyt

19.00 Za ++ rodziców Annę i Edmunda, ++ Gabrielę i Zygmunta i ++ członków z ich rodzin

 

PONIEDZIAŁEK, 8.V.2023

7.00 O łaskę zdrowia i umocnienie w sakramencie małżeństwa dla Piotra i Beaty

8.00 Za + Stefana Maćkowiaka – od rodziny Rogozieckich z dziećmi

10.00 POGRZEBOWA: Za + Janusza Grzeszczuka 

18.30 Za + Macieja Dolnego – greg. 8.

18.30 Za ++ Stanisława, Zofię i Józefa Spychalskich

 

WTOREK, 9.V.2023

7.00 O błogosławieństwo Boże dla Zgromadzenia Zmartwychwstańców 

8.00 Za + Macieja Dolnego – greg. 9.

18.30 Za ++ Irenę i Jana Chojnackich

18.30 Za + Mariusza Frosta w 8 rocznicę śmierci oraz ++ Barbarę, Janinę, Marię, Danutę i Manfreda

 

ŚRODA, 10.V.2023

7.00 Za + Grzegorza Osztynowicza – od uczestników pogrzebu

8.00 Za + Macieja Dolnego – greg. 10.

18.30 O Boże błogosławieństwo dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, uczniów, absolwentów i pracowników V LO w Poznaniu, a dla zmarłych o życie wieczne

18.30 Za + Gabrielę Różańską – od córki Marii i syna Bogdana

CZWARTEK, 11.V.2023

7.00 Za + Lucynę Srokę o życie wieczne – od pracowników Urzędu Skarbowego Poznań – Wilda

8.00 Za + Macieja Dolnego – greg. 11

18.30 O beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego o. Pawła Smolikowskiego

18.30 Za + Lechosława Piela w 6 rocznicę śmierci i + Krystynę Piela w 5 rocznicę śmierci

 

PIĄTEK, 12.V.2023

7.00 Za + Macieja Dolnego – greg. 12

8.00

18.30 Za + Mariana Wolskiego w 20 rocznicę śmierci i + Albina Olejniczaka w 3 rocznicę śmierci

 

SOBOTA, 13.V.2023

7.00 Za dusze zmarłych nagłą śmiercią, ginących w wypadkach nie pojednawszy się z Bogiem i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące zapomniane przez rodziny i za dusze zmarłych przodków

8.00 Za + Macieja Dolnego – greg. 13

18.30 W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Kapłanów, Radia Maryja, TV Trwam oraz członków Koła Przyjaciół Radia Maryja żyjących i zmarłych oraz wspólnoty modlitwy wstawienniczej

18.30 Za ++ Zdzisławę i Mariana Spalonych + Barbarę Szrodke, Franciszka, Zofię, Mariana, Sebastiana Andrzejak 

 

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 14.V.2023

7.30 Za ++ Stanisławę, Franciszka Frąckowiaków oraz ++ Halinę, Józefa Młyńczaków

8.20 WYPOMINKI

9.30 Za ++ Beatę Pawłowską i Adama Rotnickiego 

11.00 Za ++ Janinę, Franciszka Mazurczk oraz Janę, Jerzego Maksymiuk

12.30 W intencji Parafian 

12.30 Za + Zenona Kucharczak – od bratanka Jacka z żoną Joanną

19.00 Za + Macieja Dolnego – greg. 14