NIEDZIELA, 22.I.2023

III NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

7.30 Za + Włodzimierza Jagodzińskiego – greg. 22

8.20 WYPOMINKI

9.30 Za + Stanisławę Jabłońską – od córki z rodziną

11.00 Za + Agnieszkę Łęga i Ewę Konowalską – od rodziny Konowalskich

12.30 W intencji Parafian 

12.30 Za + Franciszka Janeczek w 47 rocznicę śmierci i ++ z rodziny

19.00 Za + Jerzego Wieland – od uczestników pogrzebu

 

PONIEDZIAŁEK, 23.I.2023

7.00 Za + Włodzimierza Jagodzińskiego – greg. 23

8.00 Za + Ewę Czerwińską – od uczestników pogrzebu

18.30 Za + Wacława Żmijewskiego – od rodziny Kręgielczaków

 

WTOREK, 24.I.2023

7.00 Za + Irenę Wawrzyniak – od uczestników pogrzebu 

8.00 Za + Włodzimierza Jagodzińskiego – greg. 24

18.30 Za + Ewę Czerwińską – od przyjaciół

 

ŚRODA, 25.I.2023

7.00 Za zmarłych dobroczyńców i rodziców członków Zgromadzenia Zmartwychwstańców

8.00 Za + Włodzimierza Jagodzińskiego – greg. 25

18.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Ireny, najbliższych z rodziny i przyjaciół

CZWARTEK, 26.I.2023

7.00 Za + Włodzimierza Jagodzińskiego – greg. 26

8.00 Za + Irenę Wawrzyniak – od uczestników pogrzebu

18.30 Za + Dariusza Wiśniewskiego – od teściów i szwagra Sebastiana z córkami

 

PIĄTEK, 27.I.2023

7.00 Za ++ współbraci Zmartwychwstańców

8.00 Za + Ewę Czerwińską – od uczestników pogrzebu

18.30 Za + Włodzimierza Jagodzińskiego – greg. 27

 

SOBOTA, 28.I.2023

7.00 Za + Włodzimierza Jagodzińskiego – greg. 28

8.00 Za + Zdzisława Woźniaka w 2 rocznicę śmierci – od żony z rodziną

18.30 Za ++ Zofię, Franciszka, Mariana, Sebastiana Andrzeja oraz Mariana, Zdzisławę Spalonych i Barbarę Szrodke

 

NIEDZIELA, 29.I.2023

IV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

7.30 Za ++ Mariannę, Henryka i Rafała Guziałków oraz Mariannę, Czesławę, Edwarda, Edmunda Buczkowskich, Czesława Wieczorka, Zbigniewa Bartkowiaka

8.20 WYPOMINKI

9.30 Za ++ Mariannę, Jana Maćkowiaków oraz Zbigniewa, Jana i Józefę Przybylskich

11.00 Za + Gerarda Kozłowskiego

12.30 W intencji Parafian 

12.30 Za + Sylwestra Szulca oraz ++ Helenę i Feliksa Biegańskich

19.00 Za + Włodzimierza Jagodzińskiego – greg. 29A