NIEDZIELA, 23.X.2022
XXX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

GODZ.

                                                      INTENCJA

7.30

Za + Leszka Kalembę w 8 roczn. śmierci

8.20

WYPOMINKI

9.30

Za + Stanisława Piasek – greg. 23

11.00

Za + Eugeniusza Kistowskiego oraz ++ Zofię i Tadeusza Freńsko

12.30

W intencji Parafian

12.30

Dziękczynno – błagalna w 44 rocznicę ślubu Marii i Macieja z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla małżonków i ich dzieci z rodzinami

19.00

Za + Aleksandra Buszewicza w 2 roczn. śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 24.X.2022

 GODZ.

                                                     INTENCJA

7.00

Za + Stanisława Piasek – 24 gr.

8.00

Za ++ Antoninę, Mieczysława, Danutę, Tadeusza, Arkadiusza, Grzegorza Rolewskich, Janinę, Wincentego, Edmunda, Stanisława, Tadeusza Foltyn, Teodorę, Stanisława Niedźwiadek, Jadwigę, Kazimierza Kazubek, Agnieszkę Szafer, Ryszarda Nowaka

18.30

Za + Macieja Dolnego

18.30

Za + Adama Walczaka – od rodziny Spalonych

 

WTOREK, 25.X.2022

GODZ.

                                                  INTENCJA

7.00

Za żyjących dobroczyńców i rodziców członków Zgromadzenia

8.00

Za + Stanisława Piasek – 25 gr.

18.30

Za + Elżbietę Strzelewicz – od Czesławy z rodziną

18.30

Za + Teresę Kasprowicz – od syna i córki z rodzinami

 

ŚRODA, 26.X.2022

GODZ.

                                                   INTENCJA

7.00

Za + Stanisława Piasek – 26 gr.

8.00

Za + Lecha Jarota – od syna Artura z rodziną

11.00

POGRZEBOWA Cm. Bluszczowa: Za + Zdzisława Kordylewskiego

18.30

O kanonizację Matki Celiny Borzęckiej, beatyfikację s. Jadwigi Borzęckiej, założycieli Zgromadzenia Zmartwychwstania Pańskiego i o. Pawła Smolikowskiego

18.30

Za ++ Michała i Teklę Stranczewskich i ++ z rodziny o życie wieczne


 

 

CZWARTEK, 27.X.2022

GODZ.

                                                        INTENCJA

7.00

Za zmarłych dobroczyńców i rodziców członków Zgromadzenia

8.00

Za + Stanisława Piasek – 27 gr.

18.30

Za + Urszulę Sobalak

18.30

Za + Łucję Bernat – od wnuka Pawła z rodziną

 

PIĄTEK, 28.X.2022

GODZ.

                                                      INTENCJA

7.00

Za + Tadeusza Borowicza

8.00

Za + Jolantę Gaworzewską – od uczestników pogrzebu

8.45

POGRZEBOWA: Za + Marię Szybowską

18.30

Za + Stanisława Piasek – greg. 28

18.30

Za + Przemysława Filipowicza – od Organizacji Międzyzakładowej NSSZ Solidarność „Cegielski”

 

SOBOTA, 29.X.2022

GODZ.

                                                     INTENCJA

7.00

Za + Barbarę Powicką – od uczestników pogrzebu

8.00

Za + Stanisława Piasek – greg. 29

18.30

Za ++ Sewerynę, Kazimierza i Jacka Grządzielewskich

18.30

Dziękczynno – błagalna w 44 rocznicę ślubu Janusza i Barbary

 

NIEDZIELA, 30.X.2022
XXXI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

GODZ.

                                                       INTENCJA

7.30

Za + Stanisława Piasek – greg. 30

8.20

WYPOMINKI

9.30

Dziękczynno – błagalna w 41 rocznicę ślubu Grażyny i Romana z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

11.00

Za + Tadeusza Frąckowiaka – z okazji imienin

12.30

Za + Barbarę Ptak – od chóru Zmartwychwstanie

12.30

Za + Alojzego Rembowskiego – od Beaty z rodziną

19.00

Za ++ Jana i Annę Przybylak, Kazimierę Perkowską i ++ z rodziny