4-11 września 2022 r.

 

NIEDZIELA, 4.IX.2022
XXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

GODZ.

                                                      INTENCJA

7.30

Za + Grzegorza Kopra (greg. 4)

8.20

WYPOMINKI

9.30

Za + Monikę Zielonkę – od córki Małgorzaty z rodziną

11.00

Za + Joannę Gładysiak – od syna Piotra z rodziną

12.30

W intencji Parafian

12.30

Za + Annę Szmyt – od chóru Zmartwychwstanie

19.00

Za + Henryka Czosnowskiego w 12 roczn. śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 5.IX.2022

 GODZ.

                                                     INTENCJA

7.00

Za + Grzegorza Kopra (greg. 5)

8.00

Za papieża Franciszka

9.00

POGRZEBOWA: Za + Lidię Łucję Wiznerowicz

18.30

Za + Michała Kowalskiego – od uczestników pogrzebu

18.30

Za + Monikę Zielonkę – od rodziny Włodarczyków i Twardowskich

 

WTOREK, 6.IX.2022

GODZ.

                                                  INTENCJA

7.00

Za + Grzegorza Kopra (greg. 6)

8.00

Za ++ Sławomira i Ryszarda Stachowiak i ++ z rodziny Stachowiaków

18.30

Za + Adama Różańskiego – od matki chrzestnej z rodziną

18.30

Za + Leszka Walkowiaka – od żony z rodziną

 

ŚRODA, 7.IX.2022

GODZ.

                                                   INTENCJA

7.00

Za + Grzegorza Kopra (greg. 7)

8.00

Za + Julię Stanisławę Pacel w 57 rocznicę śmierci

18.30

O łaskę nawrócenia i żywą wiarę dla Jolanty, Macieja, Pawła, Łukasza oraz o dary Ducha Świętego dla Agnieszki

18.30

Za + Marka Kotlarskiego


 

 

CZWARTEK, 8.IX.2022

GODZ.

                                                        INTENCJA

7.00

Za + Grzegorza Kopra (greg. 8)

8.00

Za + Krystynę Katafiasz – od syna i wnuczki

18.30

Za + Jolantę Gaworzewską – od siostry Łucji i córki chrzestnej Grażyny

18.30

Za ++ Mariannę i Antoniego Kromów oraz za + Wiktora Golaka

 

PIĄTEK, 9.IX.2022

GODZ.

                                                      INTENCJA

7.00

Za + Grzegorza Kopra (greg. 9)

8.00

O błogosławieństwo dla Zgromadzenia Zmartwychwstania Pańskiego

18.30

Za + Wojciecha Piotrowicza – od syna Pawła z Elą

18.30

Za + Barbarę w 1 rocznicę śmierci, Urszulę i Czesława Ochockich

 

SOBOTA, 10.IX.2022

GODZ.

                                                     INTENCJA

7.00

Za + Grzegorza Kopra (greg. 10)

8.00

Za + Ludomirę, Edmunda, Benedykta, Alfreda, Albinę, Bernadettę oraz Zdzisława, Grzegorza i Beatę

18.30

Za ++ Mariana Majchrzaka oraz Józefę i Genowefę Kaczmarek

18.30

Za + Gizelę Frąckowiak w dniu urodzin – od córki Katarzyny, syna Michała i wnuka Krzysztofa

 

NIEDZIELA, 11.IX.2022
XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

GODZ.

                                                       INTENCJA

7.30

Za + Grzegorza Kopra (greg.)

8.20

WYPOMINKI

9.30

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mikołaja w rocznicę urodzin

11.00

Za + Jana Andrzejewskiego – od wnuczki z rodziną

12.30

W intencji Parafian

12.30

Za ++ Kazimierza, Janinę Wojdat, Stefanię, Edwarda Łukasików oraz ++ z rodziny

19.00

O beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego o. Pawła Smolikowskiego