19 - 26 grudnia 2021 r.

NIEDZIELA, 19.XII.2021

IV NIEDZIELA ADWENTU

GODZ.

                                                      INTENCJA

7.30

Za ++ Irenę i Edwarda Kubackich oraz + Czesława Wieczorka

8.20

WYPOMINKI

9.30

Za ++ Zenona, Wacława, Marię Magdalenę, Henryka, Kazimierza, ++ z rodziny Pawickich

11.00

Dziękczynno – błagalna w intencji Romana Jasiewicza w rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalszą opiekę Bożą

12.30

W intencji Parafian i dzieci – chrzty

19.00

Za ++ Zofię, Stanisława, Grażynę i Piotra Zalisz

 

PONIEDZIAŁEK, 20.XII.2021

                                       GODZ.

                                                     INTENCJA

6.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

Za + Józefa Tatucha w 1 roczn. śmierci od córki Teresy z rodziną

12.00

POGRZEBOWA: Za + o. Lucjana Krawca CR

17.00

Za + Janusza Tomaszewskiego

18.30

Za ++ Danielę i Leonarda Radziwonik

18.30

Za wszystkich zmarłych i żyjących nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 39 i Gimnazjum nr 42 przy ul. Św. Jerzego

WTOREK, 21.XII.2021

GODZ.

                                                  INTENCJA

6.00

Za + Wiesława Gadzińskiego w 1 roczn. śmierci

8.00

Za ++ Lecha i Mariana Działoszyńskich

17.00

O zdrowie dla Aliny i Nadii

18.30

Za ++ Jana i Eugenię Lisieckich

18.30

Za + Romana Kleinszmidt – od rodzieństwa

ŚRODA, 22.XII.2021

GODZ.

                                                   INTENCJA

6.00

Za + Grzegorza Przybeckiego – od Heni z rodziną

8.00

Za + Eleonorę Napierałę – od pracowników MOPRU

9.00

POGRZEBOWA: Za + Ryszarda Jakubowskiego

17.00

O błogosławieństwo dla grup dziecięcych i młodzieżowych naszej parafii

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

Za + Bolesława Kwaśniewskiego – od córki Anny z rodziną


 

CZWARTEK, 23.XII.2021

GODZ.

                                                        INTENCJA

6.00

Za ++ byłych członków Prowincji Zmatywychwstańców

8.00

Za ++ dobroczyńców i członków Zgromadzenia Zmartwychwstańców

14.00

ŚLUB: Aleksandra i Vitalii

18.30

Za + Witolda Schmidt – od uczestników pogrzebu

18.30

Za + Ewę Gotowa w 1 rocznicę śmierci

 

PIĄTEK, 24.XII.2021

GODZ.

                                                      INTENCJA

6.00

Za + Eleonorę Napierałę – od uczestników pogrzebu

8.00

Za + Kazimierza Liberę – od Anny i Magdy Kozłowskich

 

SOBOTA, 25.XII.2021

BOŻE NARODZENIE

GODZ.

                                                     INTENCJA

0.00

W intencji Parafian

7.30

Za + Tadeusza Lewandowskiego – od żony z rodziną

9.30

Za ++ Janinę, Antoniego Hofman, Katarzynę, Stefana, Leszka Niedroszlańskich, ++ z rodzin

11.00

Za ++ Władysława i Edmunda Jasiewiczów, Zbigniewa i Alinę Łakomskich

12.30

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marka i jego rodziny

19.00

O dar życia wiecznego dla ++ rodziców Elżbiety i Bronisława oraz za + siostrę Barbarę i jej syna Michała

 

NIEDZIELA, 26.XII.2021

NIEDZIELA ŚW. RODZINY

GODZ.

                                                       INTENCJA

7.30

Za + Czesława Kowalika oraz ++ z rodzin Kowalików i Jackowiaków

8.20

WYPOMINKI

9.30

Za ++ Reginę Runowską i Henryka Klaczyńskiego

11.00

Za ++ Stefanię i Jana Jędrzejczak

12.30

W intencji Parafian

12.30

W rocznicę ślubu Agnieszki i Łukasza o błogosławieństwo Boże dla nich i ich dzieci z podziękowaniem za otrzymane łaski

19.00

Za + Andrzeja Pawlickiego oraz ++ Mariannę i Józefa Zięba