17-24 października 2021

 

NIEDZIELA, 17.X.2021

XXIX Niedziela Zwykła

GODZ.

                                                      INTENCJA

7.30

Za ++ rodziców Marię i Mariana Bręk

8.20

WYPOMINKI

9.30

Za + Bolesława Tatarek w 3 rocznicę śmierci

11.00

Za + Gerarda Kozłowskiego w 1 rocznicę śmierci

12.30

W intencji parafian i dzieci

19.00

Za + Jacka Borskiego w 9 rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 18.X.2021

                                       GODZ.

                                                     INTENCJA

    7.00

Za + Franciszka Michnowicza – od wnuka z rodziną

    8.00

Za + Marka Góreckiego – od uczestników pogrzebu

18.30

Za + Czesława Kowalika – od uczestników pogrzebu

18.30

Za + Irenę Pogorzelczyk – od uczestników pogrzebu

 

WTOREK, 19 .X.2021

GODZ.

                                                  INTENCJA

   7.00

Za ++ Krystynę i Jana Kołpowskich

   8.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

W intencji Pawła o pomoc i opiekę Matki Bożej oraz światło Ducha Świętego

18.30

Za + Zdzisława Woźniaka

 

ŚRODA, 20.X.2021

GODZ.

                                                   INTENCJA

   7.00

Za + Witolda Schmidt – od uczestników pogrzebu

   8.00

Za + Stanisławę Rybacką – od wnuków Arkadiusza i Krystiana wraz z rodzinami

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Ireny

18.30

W intencji Katarzyny o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy


 

CZWARTEK, 21.X.2021

GODZ.

                                                        INTENCJA

7.00

Za ++ Współbraci

8.00

Za + Elżbietę Tomkowiak – od uczestników pogrzebu

12.00

POGRZEBOWA Cm. ul. Bluszczowa: Za + Janusza Modrego

18.30

Za + Jana Marciniaka w 10 rocznicę śmierci

18.30

Za ++ rodziców Teofilę i Zygmunta Firlik oraz + brata Mirosława Krawczyka i ++ z rodziny

 

                                                              PIĄTEK, 22.X.2021

                                                                              GODZ.

                                                      INTENCJA

   7.00

Za + Romana Kleinszmidt – od uczestników pogrzebu

   8.00

Za + Zdzisławę Miara w 1 roczn. śmierci

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

Za ++ Bronisławę i Czesława Bodanowskich

 

                                                           SOBOTA, 23.X.2021

GODZ.

                                                     INTENCJA

7.00

Za + Marka Góreckiego – od kuzyna Piotra

8.00

Za + Elżbietę Tomkowiak

18.30

Za + Irenę i Zygmunta Kasprzaków oraz + Halinę Olszewską

18.30

Za ++ rodziców Anielę i Stanisława oraz za ++ siostry Annę i Aleksandrę

 

NIEDZIELA, 24.X.2021

XXX Niedziela Zwykła

GODZ.

                                                       INTENCJA

7.30

Za + Leszka Kalembę w 7 roczn. śmierci

8.20

WYPOMINKI

9.30

Za ++ Franciszka i Zofię Runowskich, Janinę Jarzębicką, Franciszka i Franciszkę Nowaczyk

11.00

Za ++ Zofię, Wincentego i Jacka Budasz

12.30

W intencji parafian

12.30

Za ++ Janinę i Franciszka Mazurczak oraz + Janę i Jerzego Maksymiuk

19.00

Za + Barbarę Nowak w roczn. śmierci