1.    Zapraszamy do modlitwy różańcowej za zmarłych w poniedziałek i wtorek o godz.18.00.

2.    W dniach i godzinach urzędowania kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na pierwsze półrocze 2023 r.

3.   W tym tygodniu obchodzimy w środę: Święto poświecenia Bazyliki na Lateranie, w czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego Papieża.

4.   W piątek wspomnienie św. Marcina z Tours oraz Święto Niepodległości. Zapraszamy na Msze św. o godz.18.30. w intencji Ojczyzny. 

5.   W piątek 11 listopada kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6.    Już dziś informujemy, że w poniedziałek 14 listopada o godz.19.00. w kaplicy odbędzie się spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Prosimy o obecność obowiązkową jednego z rodziców.

7.   Jak wspomniałem w ubiegłą niedziele chórzyści Chóru Zmartwychwstanie po mszy św. zbierać będą ofiary do puszek na obchody 100- lecia istnienia. Bóg zapłać za złożone ofiary.

8.   Przy ołtarzu św. Józefa można składać do skrzyni paczki żywnościowe dla biednych naszej parafii.

9.   Przypominamy o zbiórce świec w ramach akcji Światełko dla Ukrainy.

10.                 Na tablicy pod chórem wywieszone są wypominki różańcowe za zmarłych na niedzielę, poniedziałek i wtorek.

11.                 Bóg zapłać parafianom za wspólną modlitwę w Uroczystość Wszystkich Świętych na Cmentarzu na ul. Samotnej.

12.                 Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci, kalendarzyk katolicki z informatorem kościołów i godzinami Mszy św. i nabożeństw w Archidiecezji Poznańskiej na rok 2023 r.

13.                 W ubiegłym tygodniu zmarli parafianie: Waldemar Komczyński z ul. Rolnej oraz Jerzy Wieland z ul. 28 czerwca 1958 r. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

14.                 Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu pracy, a dzieciom i młodzieży udanego tygodnia nauki. Szczęść Boże!!!

 

 

                                                                     Ks. Maciej Sasiak CR

 

                                                                             Proboszcz