XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 LIPIEC 2022

 

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

17  LIPIEC 2022

 

1.     Od 1 lipca (piątek) do końca sierpnia Msze św. w dni powszednie
w naszym kościele odprawiane są o godz. 8.00 i 18.30.

 

2.     Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna w środy i piątki w godz.
10 -12 oraz 16 -17.30.

 

3.     Prosimy parafian o składanie do skrzyni przy ołtarzu św. Józefa   wyprawki szkolnej dla dzieci z Domu Dziecka w Kosewie.

 

4.      Przy parafii św. Jadwigi w Grodzisku Wlkp. Organizowana jest pielgrzymka: Wilno – Kowno – Ryga – Kodeń od 7 do 14 września. Bliższe informacje w ogłoszeniach pod numerem tel. 667 305 406.

 

5.     Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę    na cele gospodarcze – polerowanie posadzki i wpłaty na koto bankowe w kwocie 5294 zł 85 gr.

 

6.     Od maja p. Eugeniusz sprząta cmentarz przy ul. Samotnej. Kto chciałby wesprzeć te prace przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do skarbony , za wszelkie ofiary Bóg Zapłać.

 

7.     Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.

 

8.     W minionym tygodniu zmarli parafianie:  Roman Dobak z ul. Chłapowskiego , Marek Wieczorek z ul. Rolnej , Włodzimierz Drzewiecki z ul. Czwartaków .  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

9.     Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu pracy i wakacyjnego wypoczynku. Szczęść Boże !!!

 

10.                      Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa , patrona kierowców i podróżujących w najbliższą sobotę po wieczornej Mszy św. i  niedzielę po Mszach się będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Ks. Maciej Sasiak CR

Proboszcz