XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 czerwca 2022

 

1.    Zapraszamy parafian na tradycyjne nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. W dzisiejszą niedzielę o 18.30.

2.     W środę 29 czerwca obchodzimy Uroczystość świętych Piotra i Pawła zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.00. oraz 18.30. W tym dniu ofiary składane na tacę przeznaczone są na Stolicę Apostolską.

3.    W tym tygodniu przeżywamy Pierwszy Piątek i Sobotę Miesiąca. Zapraszamy parafian do udziału we Mszy św. i nabożeństwach eucharystycznych.

4.    Od 1 lipca (piątek) do końca sierpnia Msze św. w dni powszednie w naszym kościele odprawiane są o godz. 8.00 i 18.30.

5.    Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna w środy i piątki w godz.10 -12 oraz 16 -17.30.

6.     Pożegnanie Ks. Tomasza i ks. Stanisława odbędzie się w przyszłą niedzielę 3 lipca 2022 r podczas Mszy św. o godz.11.00. Serdecznie zapraszamy.

7.    Bóg Zapłać kapłanom, liturgicznej służbie ołtarza, panom niosącym baldachim, dziewczynkom sypiącym kwiatki oraz parafianom za udział w oktawie Bożego Ciała.

8.    Osoby, które chciałyby należeć do Żywego Różańca prosimy zgłaszać się w kancelarii parafialnej w dniach urzędowania.

9.    Prosimy parafian o składanie do skrzyni przy ołtarzu św. Józefa   wyprawki szkolnej dla dzieci z Domu Dziecka w Kosewie.

10.                  Przy parafii św. Jadwigi w Grodzisku Wlkp. Organizowana jest pielgrzymka: Wilno – Kowno – Ryga – Kodeń od 7 do 14 września. Bliższe informacje w ogłoszeniach pod numerem tel. 667 305 406.

11.                  Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki oraz biuletyn parafialny Resurrexit. 

12.                  W minionym tygodniu zmarli parafianie: Leszek Walkowiak z ul. Fabrycznej, Seweryna Wieczorek z ul. Kosińskiego, Łukasz Kwiatkiewicz z ul. Traugutta.  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

13.                  Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitych darów Bożych w nowym tygodniu pracy i wypoczynku.

 

                                                           

                                                                              Ks. Maciej Sasiak CR

 

                                                                                     PROBOSZCZ