Ogłoszenia niedzieli Wielkanocnej

NIEDZIELA WIELKANOCNA, 4.04.2021 r.

 

1.     W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte według porządku niedzielnego. O godz. 12.30 zapraszamy na uroczystą Sumę Odpustową.

2.     Zapraszamy na Koronkę i Nowennę do Miłosierdzia Bożego do najbliższej soboty o godz. 15.00.

3.     Za tydzień obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

4.     Dziękujemy wszystkim, którzy w przyczynili się do przygotowania Triduum Paschalnego: kapłanom za wielogodzinną posługę w konfesjonale i wygłoszone rekolekcje parafialne, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Chórowi i Panu Organiście, Zespołowi Angelus i wszystkim wspólnotom zaangażowanym w Liturgię Triduum Paschalnego. Dziękujemy parafianom za pomoc w uporządkowaniu otoczenia kościoła, ks. Tomaszowi i młodzieży za przygotowanie Ołtarza Adoracji i Grobu Pańskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli naszej zmartwychwstańczej wspólnocie życzenia świąteczne.

5.     W najbliższy piątek, w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6.     Ze względów sanitarnych informujemy, że w naszym kościele może przebywać jednocześnie 56 osób. Bardzo prosimy o dostosowanie się do wymogów sanitarnych poprzez noszenie maseczek, dezynfekcję rąk i zajmowanie wyznaczonych miejsc, oznaczonych białą kartką.

7.     Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

8.     Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i wpłaty na konto bankowe parafii.

9.     Pod chórem na stoliku są wyłożone koperty na daninę diecezjalną, które prosimy składać do skarbony. Jest tam również skarbona na ofiary na kwiaty do Bożego grobu. Bóg zapłać za złożone ofiary.

10. W ostatnim tygodniu zmarłą nasza parafianka Mieczysława Witkowska z ul. 28 czerwca 1956 r.. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Ks. Maciej Sasiak CR

Proboszcz