IV Niedziela Zwykła – 03.02.2019

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Zwykła – 03.02.2019 r.

 

1.     Dzisiaj w salce obok kancelarii dyżur pełnią Panie z Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Maryja.

 

2.     Dziś I Niedziela miesiąca. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie parafialnego Caritas paczkami żywnościowymi. Dziękujemy za okazaną życzliwość.

 

3.     Bardzo dziękujemy Braciom Zewnętrznym naszego Zgromadzenia oraz innym mężczyznom, którzy w piątek wieczorem rozebrali dekorację Bożonarodzeniową. Za trud i poświęcenie – serdeczne „Bóg zapłać”.

 

4.     W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca

 

·        Na Mszy Św. o godz. 18:30 będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy Św. nabożeństwo powołaniowe i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:45. Po nabożeństwie zapraszamy Braci Zew. naszego Zgromadzenia na spotkanie formacyjne.

 

5.     W sobotę po mszy św. o godz. 8:00 zapraszamy osoby chętne do Żywego Różańca na spotkanie do Sali Portretowej.

 

6.     Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą uwielbienia w niedzielę 10 lutego o godz. 16.00 do kaplicy Matki Bożej Łaskawej.

 

7.     W przyszłą niedzielę jako II miesiąca będziemy zbierać ofiary na rzecz materialnych potrzeb parafii – m. in. na ogrzewanie kościoła i spłacenie długów za remont wieży.

 

8.     Jutro kończymy odwiedziny parafian – tzw. „kolędę”. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli, za wspólną modlitwę oraz wszelkie uwagi i podpowiedzi odnośnie funkcjonowania parafii. Dziękujemy także za waszą ofiarność, która pomoże nam poczynić kolejne inwestycje. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

 

9.     Jest do nabycia styczniowy nr naszej gazety parafialnej. Zachęcając do lektury dziękujemy zarazem za wszelkie ofiary składane na rzecz pokrycia kosztów druku. „Bóg zapłać”.

 

10.           Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość niedzielny” i „Przewodnik Katolicki”. Są jeszcze kalendarze ze zdjęciami grup duszpasterskich naszej parafii na 2019 rok.

 

11.           W ostatnim tygodniu zmarli  nasi  parafianie: + Leszek Barcewicz z ul. Fabrycznej i + Anna Żymelska z ul. Umińskiego. W ich intencji odmówmy wspólnie: „wieczny odpoczynek…”