32 Niedziela Zwykła 12.11.2017

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

32 Niedziela Zwykła – 12.11.2017 r.

 

 

1.    W imieniu Ks. Stanisława Szklarczyka CR – Duszpasterza Powołaniowego Polskiej Prowincji Zmartwychwstańców pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim wiernym za ofiary złożone do puszek ubiegłej niedzieli na Centrum Powołaniowe i nasze Wyższe Seminarium Zmartwychwstańców w Krakowie. Zebrano – 1800 zł.

 

2.    Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 12:30 będziemy modlić się w intencji Ks. Proboszcza Stanisława – z okazji Imienin – oraz w intencji Ks. Lucjana z okazji 91-tych urodzin.

 

3.    Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. z modlitwą uwielbienia o godz. 16 do kaplicy Matki Bożej Łaskawej.

 

4.    Dziś po Mszy Św. o godz. 11:00. będzie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

 

5.    W przyszłą niedzielę – 19 listopada po Mszy Św. o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci ze scholii i rodzicami ministrantów.

 

6.    W przyszłą niedzielę – 19 listopada Caritas Parafialna będzie zbierać ofiary do puszek na najuboższych w parafii. Za zrozumienie i ofiarność już dziś składamy serdeczne„Bóg zapłać”.

 

7.    Przez cały listopad wieczorem o godz. 17:45 – odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy do liczniejszego udziału w tej modlitwie.

 

8.    Pragniemy poinformować Drogich Parafian, że są przygotowywane przez naszą Scholę Parafialną dzieci kalendarze z pięknymi zdjęciami na 2018 rok.  W tym kalendarzu znajdziecie Państwo ważne wydarzenia naszej parafii i Zgromadzenia w roku przyszłym. Przez zakup tego kalendarza parafialnego będziecie mogli wesprzeć finansowo naszą scholę dziecięcą.

 

9.    Składamy podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na rzecz materialnych potrzeb parafii – za zrozumienie i ofiarność składamy serdeczne„Bóg zapłać”.

 

10.          Zapraszamy do lektury prasy religijnej: „Gość Niedzielny”, „Przewodnik Katolicki” i  dla dzieci „Mały Przewodnik Katolicki”. Są jeszcze do nabycia książki zapowiadane ubiegłej niedzieli.

 

11.          Już dziś pragniemy podzielić się radosną wiadomością, że w przyszłym roku na przełomie kwietnia i maja będziemy gościć w naszej parafii i kościele ministrantów i schole z naszych Zmartwychwstańczych parafii w Polsce i z zagranicy w ramach 25-lecia MINI-EMAUS  Jubileuszowego Spotkania Dzieci i Młodzieży z udziałem naszego Ks. Bp Wiesława Śpiewaka CR i naszych Władz Zakonnych z O. Prowincjałem na czele. Więcej informacji na ten temat przekaże: Ks. Krzysztof– jako główny Koordynator tego spotkania.

 

12.           W ostatnim tygodniu zmarli  nasi  parafianie: + Zbigniew Mańczak  z ul. 28 Czerwca 1956 r. 168/12/1  i   + Bronisław Cieślak  z ul. Fabrycznej 37/21. W ich intencji odmówmy wspólnie: „wieczny odpoczynek…”        

 

 

 

 

</